Przed nami ostatni tydzień tegorocznego Australian Open. PZBUK z tej okazji przygotował bonus w wysokości 25 PLN, który może odebrać dosłownie każdy gracz!

25 PLN od PZBUK na Australian Open 2019!
25 PLN od PZBUK na Australian Open 2019!

PZBUK promocje 2019

Promocja obowiązuje tylko do 27 stycznia, czyli do ostatniego dnia zawodów w Melbourne. Nie musisz się do niej zapisywać, a jedynie wystarczy, że posiadasz konto w PZBUK.

Aby otrzymać 25 PLN, musisz postawić w okresie trwania oferty przynajmniej jeden kupon za min. 150 PLN, który będzie zawierał co najmniej trzy typy Australian Open 2019.

Pamiętaj, że kurs ogólny twojego kuponu kwalifikacyjnego nie może być mniejszy od 3.00, gdyż w takim przypadku nie będziesz mógł zgarnąć dodatkowych pieniędzy.

Bonus przyznawany jest w formie freebetu, czyli darmowego zakładu. Można go wykorzystać na stronie PZBUK, stawiając dowolny kupon z dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie. Jedynym warunkiem jest kurs w wysokości minimum 2.0.

Legalny bukmacher PZBUK

Bukmacher PZBUK działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów, co oznacza, że można grać u niego zgodnie z polskim prawem. Jeżeli nie macie jeszcze tam konta, rejestrację możecie rozpocząć w każdym momencie, a wszystko to w stu procentach przez internet.

Interesują cię inne podobne promocje? Śledź na bieżąco naszą stronę internetową, gdzie zawsze podajemy aktualne dane na temat ofert specjalnych dostępnych w firmach bukmacherskich online!

Przypominamy, że ustawa hazardowa 2019 zabrania grania u zagranicznych podmiotów bez zezwolenia polskiego resortu. Tego typu aktywność może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20.000 PLN za typowanie ligi angielskiej!
Następny artykuł3, 2, 1… pieniądze na koncie. Rusza Totalbet Pay Express!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)