Aż 20.000 PLN można zdobyć w promocji organizowanej przez LV BET dla fanów ligi angielskiej, a dokładniej Premier League! Poznaj szczegóły tej promocji już teraz!

20.000 PLN za typowanie ligi angielskiej!
20.000 PLN za typowanie ligi angielskiej!

Promocje bukmacherskie LV BET

LV BET chce, by każdy mógł się sprawdzić w typowaniu angielskiej Premier League, dlatego też w opisywanej akcji może wziąć udział każda osoba zarejestrowana u bukmachera!

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej promocji, musisz posiadać konto gracza na oficjalnej stronie LV BET. Założysz je przez internet zupełnie za darmo i to już w kilka chwil!

Podczas trwania akcji gracze muszą zagrać kupon przedmeczowy kombi, w którym znajdzie się 10 wydarzeń z 23. kolejki Premier League. Musicie pamiętać, że nie bierze się pod uwagę Zakładów Na Żywo oraz typowania systemem.

Bonus LV BET. Ile można zdobyć?

Nagrody oferowane przez LV BET to bonusy, które można wykorzystać na grę u legalnego bukmachera internetowego. W regulaminie konkursu można znaleźć informację o tym, że:

  • 10 typów na 10 to nagroda główna, czyli 20.000 PLN
  • 9 typów na 10 to bonus 5000 PLN
  • 8 typów na 10 to bonus 10 PLN!

Kupony promocyjne można stawiać tylko do 19 stycznia do godziny 13.29, czyli na minutę przed rozpoczęciem pierwszego spotkania 23. kolejki angielskiej ekstraklasy.

Jeżeli chcesz założyć darmowe konto bukmacherskie do obstawiania online, wystarczy, iż odwiedzisz stronę LV BET i wypełnisz formularz. Obecnie możesz również wykorzystać kod promocyjny – wystarczy w odpowiednim miejscu wpisać hasło „BETONLINE”!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus LV BET. 100 PLN na Wirtualne Sporty!
Następny artykuł25 PLN od PZBUK na Australian Open 2019!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)